Australia
Australian Eastern Standard Time
sobota 19:30
Sydney , Melbourne , Brisbane , Gold Coast , Canberra
Australia
Australian Central Standard Time
sobota 19:00
Adelajda , Darwin , Adelaide Hills , Alice Springs , Palmerston
Australia
Australian Western Standard Time
sobota 17:30
Perth , Mandurah , Albany , Kalgoorlie , Kwinana
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC-10
piątek 23:30
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC-11
piątek 22:30
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych
UTC+12
sobota 21:30
Fidżi
sobota 21:30
Suwa , Lautoka , Nadi , Labasa , Ba , wszystkie miasta Fidżi
Guam
sobota 19:30
Dededo Village , Yigo Village , Tamuning-Tumon-Harmon Village , Mangilao Village , Barrigada Village , wszystkie miasta Guamu
Kiribati
UTC+12
sobota 21:30
Tarawa , Betio Village , Bikenibeu Village , Teaoraereke Village , Bairiki Village
Kiribati
UTC+13
sobota 22:30
Kiribati
UTC+14
sobota 23:30
Tabwakea Village , London Village , Banana Village , Napari Village
Mariany Północne
sobota 19:30
Saipan , San Jose Village
Mikronezja
UTC+11
sobota 20:30
Kolonia , Kolonia Town , Palikir , Kapingamarangi , Nukuoro
Mikronezja
UTC+10
sobota 19:30
Weno Town , Colonia , Fais , Satawal , Satowan
Nauru
sobota 21:30
Arijejen , Yaren , Baiti , Anabar , Uaboe , wszystkie miasta
Niue
piątek 22:30
Alofi
Nowa Kaledonia
sobota 20:30
Numea , Mont-Dore , Dumbea , Paita , We , wszystkie miasta
Nowa Zelandia
sobota 21:30
Auckland , Wellington , Christchurch , Manukau City , Waitakere , wszystkie miasta
Palau
sobota 18:30
Koror , Koror Town , Kloulklubed , Ulimang , Mengellang , wszystkie miasta
Papua-Nowa Gwinea
sobota 19:30
Port Moresby , Lae , Mount Hagen , Popondetta , Madang , wszystkie miasta
Pitcairn
sobota 01:30
Adamstown
Polinezja Francuska
piątek 23:30
Faaa , Papeete , Punaauia , Pirae , Mahina , wszystkie miasta
Samoa
sobota 22:30
Apia , Asau , Mulifanua , Faleula , Siusega , wszystkie miasta
Samoa Amerykańskie
piątek 22:30
Pago Pago , Tafuna , Leone , Faleniu , Aua , wszystkie miasta
Tokelau
sobota 22:30
Atafu Village , Nukunonu , Fale old settlement
Tonga
sobota 22:30
Nuku'alofa , Neiafu , Haveluloto , Vaini , Pangai , wszystkie miasta
Tuvalu
sobota 21:30
Funafuti , Savave Village , Tanrake Village , Toga Village , Asau Village , wszystkie miasta
Vanuatu
sobota 20:30
Port Vila , Luganville , Norsup , Port-Olry , Isangel , wszystkie miasta
Wallis i Futuna
sobota 21:30
Mata Utu , Sigave , Alo
Wyspa Norfolk
sobota 20:30
Kingston
Wyspy Cooka
piątek 23:30
Avarua
Wyspy Marshalla
sobota 21:30
Majuro , Arno , Jabor , Wotje , Mili , wszystkie miasta
Wyspy Salomona
sobota 20:30
Honiara , Auki , Gizo , Buala , Tulaghi , wszystkie miasta